"Эшмәкәрләр өчен ачык ишекләр көне " акциясе

2022 елның 17 мае, сишәмбе

Үз эшчәнлеге турында белешмәләрнең ачыклыгын һәм үтемлелеген арттыру максатларында 2022 елның 18 маенда 14.00 сәгатьтән башлап. 16.00 сәгатькә кадәр. Роспотребнадзорның Татарстан Республикасы (Татарстан) буенча идарәсенең Биектау, Арча, Әтнә, Балтач районнары территориаль бүлеге эшмәкәрләр өчен алдан язылу буенча бердәм «Ачык ишекләр» көне оештыра.

Биектау районында консультация алу өчен алдан язылу түбәндәге телефон номерлары буенча башкарыла: Биектау, Әтнә районнары буенча - (8843-65) 3-02-71; Арча районы буенча - (8843-66) 3-00-83; Балтач районы буенча - (8843-68) 2-41-47 (10.00 дан 17.00 гә кадәр, төшке аш вакыты-12.00 дән 13.00 гә кадәр), шул ук вакытта кызыксындырган сорауны күрсәтергә кирәк.

«Ачык ишекләр " нең бердәм көннәренең максаты-Татарстан Республикасы буенча Роспотребнадзор идарәсе компетенциясе кысаларында эшкуарларга түләүсез консультация ярдәме күрсәтү.

Биектау территориаль бүлеге эшкуарларны түбәндәге адреслар буенча көтә: Татарстан Республикасы, Биектау районы, Биектау авылы, Полковая урамы, 2г йорт, пом.1001; Татарстан Республикасы, Арча районы, Арча шәһәре, Галактионов ур., 27 йорт; Татарстан Республикасы, Балтач районы, Балтач ш. т. б., һ. Такташ ур., 3а йорт.

Игътибарыгызны шуңа юнәлтәбез, консультациягә язылган эшмәкәрләргә Биектау районында булганда сулыш органнарын индивидуаль яклау чараларын (битлекләр, ресираторлар) кулланырга кирәк.

Хөрмәтле эшкуарлар һәм бизнес вәкилләре!

Без сезне «Ачык ишекләр " нең бердәм көнендә алдан язылу буенча консультацияләргә чакырабыз!